FAutomation ;

 

Form Servis Hizmetleri Makina San. ve Tic. Koll. Şti , Form Makina CNC Tak.Tez . A.Ş. bünyesinde oluşturulmuş ve eğitilmiş tecrübeli mühendislerden oluşan  kadrosu ile 2014 yılında yeni bir firma olarak türk sanayisine hizmet vermeye başlamıştır . Müşteri memnuniyetinin önemini kavramış tüm  projelerde deneyimli ekip, kaliteli ve zamanında hizmet  olgusunu sağlamak  için hem insana hem teknolojiye büyük yatırımlar yapmıştır.

Form Otomasyon, tüm  endüstriyel sektörler için robotlu otomasyon sistemleri geliştiren ve bu alanda öncü  kurumlar arasında yerini almış bir  mühendislik firmasıdır. Kurucularının yurtiçinde elde ettiği tecrübeler, Form Robot Otomasyonun misyon ve vizyonunu belirleyici olmuştur. Sunduğumuz yenilikçi ve esnek çözümler ile bugün ve gelecekte stratejinizi desteklemek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Firmamız, müşterilerimizin ihtiyacı olan mühendislik çözümlerini; konusunda uzman personeli ile anahtar teslimi olarak, en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Robot uygulamaları alanındaki farklılığımız, projenin tamamını kendi personelimizle bünyemizde çözebilmemizdir. Bu özelliğimiz müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, minimum maliyetli ve efektif çözümler üretmemizi sağlamaktadır. Kuruluş tarihinden itibaren Form Otomasyon, Dünya’nın endüstriyel robot pazarının lideri olan tüm firmalar ile çalışmaktadır. Ayrıca Kuka Roboter GmbH’nın resmi sistem partneri olarak da faaliyet göstermektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir illerimizdeki ofislerimizde istihdam edilmiş 20 kişilik tecrübeli ve dinamik mühendislerden oluşan kadromuzla Türkiye’nin her yerine proje kurulumu ve servis  hizmeti verebilmekteyiz. Hafta sonu ve mesai saatleri dışındaki sorunlarınızda ve teklif taleplerinizde  telefon desteğimizle her zaman yanınızdayız.

Form Otomasyon ailesi olarak 2014 yılından bu zamana siz değerli müşterileri  kaliteli ve güvenilir hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 FORM KATMANLI İMALAT VE ROBOT TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

 

 

Form Otomasyon Sunum için tıklayınız.